Důležité informace:

Záloha při objednání nových řas:

Vzhledem k dlouhé objednací době, se mi poslední dobou stává, že volají klientky na nové řasy, náhle zjistí, že to nebude tak rychle, jak si představovaly, ale i tak si termín domluví. Bohužel se na termín následně nedostaví. Ať už je to z důvodu, že našly salon, který je veme dříve, nebo si to prostě rozmyslely, je to jejich věc, ale když máme domluvený 3 hodinový termín na objemové řasy a já následně sedím v salonu naprosto zbytečně, když jsem mohla termín nabídnout jiné klientce, tak je to pro mě promrhaný čas, který mi nikdo nevratí a nezaplatí. Proto je nutné při objednání termínu do 3 dnů zaplatit zálohu ve výši 50% - tedy např. u metody řasa na řasu 500,- a u objemové metody 1250,-. Máte na výběr ze dvou možností:

1) poslat zálohu na č.ú. 193525355/0600 a to poznámky napsat jméno a datum domluveného termínu

2) zastavit se v salonu a zálohu zaplatit osobně

Pokud následně klientka nepřijde na aplikaci a nebo neomluví termín min. 24 hod před domluveným termínem, ( o hodinách nesmlouvám, pokud máte termín v 10:00 a napíšete mi den předem v 10:05 už na to nebudu brát ohledy, tohle je opravdu výmluva, kterou slyším hodně často ) záloha propadá.

Pokud si termín omluvíte, či zrušíte včas. záloha Vám bude zpátky vrácena, buď si pro ní přijdete osobně, nebo Vám bude zaslána zpět na účet.

Jak přijít na nové řasy:

- čisté nenalíčené řasy, pečlivě odlíčené a odmaštěné 

- žádné linky, stíny, řasenka na spodních řasách

- umyté vlasy ( 24 hod se nesmí po aplikaci řasy namočit)

- počítat s tím, že 48 hod nesmí řasy přijít do styku s párou a vlhkostí

- vzít si s sebou na aplikaci deštník

 

Objednací doba a doplnění:

Objednací doba je 3-4 týdny. Proto je nutné, aby klientky měly možnost vědět, na kdy se objednat následně.  Většinou volné místo do 14 dnů hledám těžko a klientky se diví, že na ně následně nemám místo. Je nutné volat brzy a zbytečně termín nepřehazovat.

Doplnění se dělá z důvodu, aby řasy vypadaly stále dobře, NE z důvodu, že nemáte skoro nic. Pozor na toto rozlišení, jelikož se Vám následně ukáže v ceně. Pokud nepřijdete na doplnění v čas, či nezavoláte v případě, že Vám rychleji vypadávají/či rostou řasy, bude Vám to účtováno jako nové řasy a ne doplnění. Posledních 30 řas na jednom oku není doplnění, když v průměru má jedno oko okolo 200-300 a více.

 

Pokuty za pozdně omluvený termín, či neomluvený:

Představte si, že byste přišli do práce a váš zaměstnavatel Vám řekl, že i přesto, že jste v práci a máte zrovna pracovní dobu, že vám třeba 2 hodiny nezaplatí, protože není co dělat, ale už vás nechal do práce dojet a stejně tak nemužete ani odjet, protože dojíždíte a nevyplatí se Vám jezdit na otočku domů.

Prosím berte na vědomí, že ani já nejsem z Hradce a proto omluvení, či zrušení termínu je nutné nejpozději 24 hod před domluveným časem - o 24 hod nesmlouvám (výmluvy typu - bylo to 23 hod apod. nepřijímám, stejně tak, že je nemocné dítě, nebo Vás urychleně zavolali do práce ).

Pokud termín v čas neomluvíte, je při další návštěvě naúčtována pokuta a to ve výši:

metoda řasa na řasu  200,-

objemová metoda   400,-