Důležité informace:

Záloha při objednání nových řas:

Vzhledem k dlouhé objednací době, se mi poslední dobou stává, že volají klientky na nové řasy, náhle zjistí, že to nebude tak rychle, jak si představovaly, ale i tak si termín domluví. Bohužel se na termín následně nedostaví. Ať už je to z důvodu, že našly salon, který je veme dříve, nebo si to prostě rozmyslely, je to jejich věc, ale když máme domluvený 3 hodinový termín na objemové řasy a já následně sedím v salonu naprosto zbytečně, když jsem mohla termín nabídnout jiné klientce, tak je to pro mě promrhaný čas, který mi nikdo nevratí a nezaplatí. Proto je nutné při objednání termínu do 3 dnů zaplatit zálohu ve výši 50% - tedy např. u metody řasa na řasu 500,- a u objemové metody 1250,-. Máte na výběr ze dvou možností:

1) poslat zálohu na č.ú. 193525355/0600 a to poznámky napsat jméno a datum domluveného termínu

2) zastavit se v salonu a zálohu zaplatit osobně

Pokud následně klientka nepřijde na aplikaci a nebo neomluví termín min. 24 hod před domluveným termínem, ( o hodinách nesmlouvám, pokud máte termín v 10:00 a napíšete mi den předem v 10:05 už na to nebudu brát ohledy, tohle je opravdu výmluva, kterou slyším hodně často ) záloha propadá.

Pokud si termín omluvíte, či zrušíte včas. záloha Vám bude zpátky vrácena, buď si pro ní přijdete osobně, nebo Vám bude zaslána zpět na účet.

 

 

Objednací doba a doplnění:

Objednací doba je 3-4 týdny. Proto je nutné, aby klientky měly možnost vědět, na kdy se objednat následně.  Většinou volné místo do 14 dnů hledám těžko a klientky se diví, že na ně následně nemám místo. Je nutné volat brzy a zbytečně termín nepřehazovat.

Doplnění se dělá z důvodu, aby řasy vypadaly stále dobře, NE z důvodu, že nemáte skoro nic. Pozor na toto rozlišení, jelikož se Vám následně ukáže v ceně. Pokud nepřijdete na doplnění v čas, či nezavoláte v případě, že Vám rychleji vypadávají/či rostou řasy, bude Vám to účtováno jako nové řasy a ne doplnění. Posledních 30 řas na jednom oku není doplnění, když v průměru má jedno oko okolo 200-300 a více.

 

Pokuty za pozdně omluvený termín, či neomluvený:

Představte si, že byste přišli do práce a váš zaměstnavatel Vám řekl, že i přesto, že jste v práci a máte zrovna pracovní dobu, že vám třeba 2 hodiny nezaplatí, protože není co dělat, ale už vás nechal do práce dojet a stejně tak nemužete ani odjet, protože dojíždíte a nevyplatí se Vám jezdit na otočku domů.

Prosím berte na vědomí, že ani já nejsem z Hradce a proto omluvení, či zrušení termínu je nutné nejpozději 24 hod před domluveným časem - o 24 hod nesmlouvám (výmluvy typu - bylo to 23 hod apod. nepřijímám, stejně tak, že je nemocné dítě, nebo Vás urychleně zavolali do práce ).

Pokud termín v čas neomluvíte, je při další návštěvě naúčtována pokuta a to ve výši:

metoda řasa na řasu  200,-

objemová metoda   400,-