Ostatní info:

Jak přijít na nové řasy:

- čisté nenalíčené řasy, pečlivě odlíčené a odmaštěné 

- žádné linky, stíny, řasenka na spodních řasách

- umyté vlasy ( 24 hod se nesmí po aplikaci řasy namočit)

- počítat s tím, že 48 hod nesmí řasy přijít do styku s párou a vlhkostí

- vzít si s sebou na aplikaci deštník

 

Objednací doba a doplnění:

Objednací doba je 3-4 týdny. Proto je nutné, aby klientky měly možnost vědět, na kdy se objednat následně.  Většinou volné místo do 14 dnů hledám těžko a klientky se diví, že na ně následně nemám místo. Je nutné volat brzy a zbytečně termín nepřehazovat.

Doplnění se dělá z důvodu, aby řasy vypadaly stále dobře, NE z důvodu, že nemáte skoro nic. Pozor na toto rozlišení, jelikož se Vám následně ukáže v ceně. Pokud nepřijdete na doplnění v čas, či nezavoláte v případě, že Vám rychleji vypadávají/či rostou řasy, bude Vám to účtováno jako nové řasy a ne doplnění. Posledních 30 řas na jednom oku není doplnění, když v průměru má jedno oko okolo 200-300 a více.

 

Pokuty za pozdně omluvený termín, či neomluvený:

Představte si, že byste přišli do práce a váš zaměstnavatel Vám řekl, že i přesto, že jste v práci a máte zrovna pracovní dobu, že vám třeba 2 hodiny nezaplatí, protože není co dělat, ale už vás nechal do práce dojet a stejně tak nemužete ani odjet, protože dojíždíte a nevyplatí se Vám jezdit na otočku domů.

Prosím berte na vědomí, že ani já nejsem z Hradce a proto omluvení, či zrušení termínu je nutné nejpozději 24 hod před domluveným časem - o 24 hod nesmlouvám (výmluvy typu - bylo to 23 hod apod. nepřijímám, stejně tak, že je nemocné dítě, nebo Vás urychleně zavolali do práce ).

Pokud termín v čas neomluvíte, je při další návštěvě naúčtována pokuta a to ve výši:

metoda řasa na řasu  200,-

objemová metoda   400,-